MINUST

SAAME TUTTAVAKS!

Üle kõige meeldib mulle jäädvustada armastust, siiraid emotsioone ja ehedaid hetki. Minu jaoks on kõige tähtsam kogemus Teie ning annan endast kõik, et Sa tunneksid end mugavalt ja et meil oleks koos lõbus!

Elukestvate mälestuste jäädvustamine on minu jaoks NII palju rohkemat, kui ainult töö. Mul on siiralt hea meel, et saan teha seda, mida südamest armastan ja ihkan!

Tegutsen hetkel põhiliselt Tartus, aga tuleksin rõõmuga Sinuga kaasa kasvõi maailma teise otsa!

Inimesena kirjeldaksin end, kui suure unistajana, kuid mitte ainult unistajana, vaid ka nende täide viia. Minu suurimaks unelmaks on olla Sinu sihtkoha pulmafotograaf. Olen suur kunsti ja fotograafia sõber ning sellega tegelenud pea kogu elu. Väiksest peale on mind lummanud loomise võlu.

Otsin alalõpmata oma elus ja inimestes soojust, seeläbi on ka minu fotode märksõnaks siirus, ehtsus ja soojus. Pildistamise käigus meeldib mulle olla mänguline ja loominguline. Mulle meeldib katsetada uusi asju ja läheneda kunstipäraselt.

Minu lemmikutest lemmik on jäädvustada armunuid pilke, õrni puudutusi ja naerukilkeid. Tuua välja just see ‘Teie oma muinasjutt’. Pole olemas perfektset inimest või suhet. Kõik on nii erinevalt erilised. Minu sihiks on jõuda võimalikult paljude inimesteni, et tuua välja kõik see, mis sisimas peidus on. Suurimaks inspiratsiooniks oletegi mulle just TEIE! Teie lood, kohtumised, seiklused Just kõik see toobki fotograafias sära minu silmadesse ja soojuse südamesse. 

Sündinud ja üles kasvanud olen Põlvamaal metsade ja järvede keskel. Vabas looduses pildistamine on mulle alati olnud kõige südamelähedasem.

Päikest!

Kaldefoto@gmail.com

+372 58374004

Facebook – Kaldefoto

Instagram – Kaldefoto

TEEME UNISTUSED TEOKS!

%d bloggers like this: