TAGASISIDE

ARMAS ANNA-LIISA

“Te ei kujuta ette ka, kui palju enesekindlust ma Helge juurest. Ma hoidsin vist terve aja hinge kinni, kui esimest korda galeriid sirvisin!!! Ma ei osanud ausalt midagi sellist oodata!! VAU! Mul pole lihtsalt sõnu! Siiani ei suuda uskuda kui IMELISED PILDID!

Helge on ebareaalselt soe ja armas inimene, kes suutis esimesest hetkest peale tekitada kaamera ees nii mugava tunde! Kui Te otsite suurepärast fotograafi, siis Helge on see kelle juurde pöörduda!”

ARMSAD KIRSIKA & KEVIN

Ma poleks kunagi arvanud, et meid kahte saab nii nunnult pildile püüda. Tõesti meil oli väga vaba ja lihtne olla Helge kaamera ees. Helge tegi selle eriti mõnusaks.

Nagu mehed ikka, siis pildistama minnes kaaslane ikka pirtsutas aga pilte nähes ka sulas. Pildid on nii siirad ja Helge ikka oskab armsaid hetki tabada!

Fotod saime üli kiirelt kätte ja oleme väga rahul! Ei suuda ära oodata, et uuesti jälle Helge juurde tulla!

ARMAS AGE-MIDRIT

Käisime sõbrannadega õueesessioonil ja hoolimata pildistamispäeval esinenud külmast pakasest oli Helgel süda soe ja nägu alati naerul. Fotosessioonil valitses üli hea sünergia ja Helge kaamera ees oli kuidagi äärmiselt vaba olla. 

No ja kui me lõpuks galerii kätte saime!!! See vajas eraldi koosolekut, et pilte vaadata, sest üks oli ilusam kui teine! 

Saime nii hea emotsiooni, et kindlasti kohtume veel!

ARMAS THERESSA

“Iga fotosessioon Helgega on olnud super kogemus! Ta ei jäta ühtegi pisidetaili märkamata! Näiteks kui mõni juuksekarv või riideese on halba asendisse jäänud.

Ta oskab alati leida just sinu kõige tugevamad ja ilusamad küljed. Lisaks ka huvitavaid ja ägedaid poose!

Tunnen ennast Helgega pildistades alati nii mugavalt ja olen lõpptulemusega alati rahul!“

ARMSAD LAURA & TAIVO

Helgega kaamera ees olla oli imelihtne ja täiesti pingevaba! Kui muidu ei tea ega oska väga kuidagi kaamera ees olla, siis Helge tegi selle väga lihtsaks ja loomulikuks.

Piltidega olime väga-väga rahul! Tuleme õige pea jälle!”

ARMAS HELERI

Helge oli siiralt nii suureks abiks meile! See, kuidas ta ideid pakkus ja huvitavaid mõtteid välja käis pildistamiseks oli imeline, olime ise enne teda täitsa hädas! Juba teaser fotost saime aru, et tuleb nii palju ilusaid pilte, mis ületavad meie ootused!

Aitäh, et jäädvustasid meie päeva pisikeses toas ja külma ilmaga õues! Helgega oli nii vaba pildistada ja ääretult mõnus aega veeta.“”

ARMAS LIIS

“Helge piltidega võib ALATI rahul olla! Olen juba 3 korda tema juures käinud ning jään ka edaspidi käima, sest inimene teeb tööd südamega. Fotod on lihtsalt I M E L I S E D.

Shoodi ajal oli kôik mega chill. Helge aitab alati riietusega ja poosidega ja käib välja ideid. Igatahes mina olen rahul!

ARMAS KAROLINA

”Ülimalt mõnus on koos Helgega pildistada. Saan tunda ennast väga vabalt ning ei pea millegi pärast muretsema. Kui ise ei oska kuidagi olla, aitab ta kohe hädast välja ja suunab. Mega tore on Helgega pildistada!

“Helge teab, mida teeb ja pildid tulid super ilusad!“

ARMAS ELERI

“Pildistamine oli nii tore ja kuidagi nii lihtne. Helge on väga soe ja professionaalne oma töös!

Ma nüüd ei suuda otsustada, milliseid jagada teistega, sest tõesti nii palju lemmikuid. “

ARMAS MARI-LIIS

“Helge loos pildistamiseks väga vaba ja sõbraliku õhkkonna ning ma tundsin ennast pingevabalt. Meil oli väga lõbus ja tore ning aeg lausa lendas. Helge pakub ise ideid ja mõtteid, nii et ise ei pea üldse muretsema, kuidas olla. “

“Lõpptulemus on väga loomulik ja töötlus on ka nii ilus, vauu!”

ARMAS MELODY

Helge on siiras ja armas tüdruk, kes naudib ja armastab oma tööd väga! Tänu sellele loob ta pildistamisel nii meeldiva ja pingevaba meeleolu!

Tulemusega olen väga-väga rahul! Aitäh Helge

ARMAS KRISTINA PEREGA

Meeldis kiire reageerimine, sõbralik ja soe suhtlus! Pildid saime juba järgmisel päeval kätte. Hindame väga kiiret tegutsemist ning jäime väga rahule fotode kui üldse kogu teenusega.

Oleme väga tänulikud! Soovitan kindlasti Helget teistele ka!

ARMAS LISANN

“Fotosessioon kulges väga toredalt ning Helge juhendas mind terve sessiooni vältel. Lisaks sain töödeldud väga kvaliteetsed pildid super ruttu kätte.”

ARMAS KELLI 

“Helge on väga siiras ja soe inimene. Fotosessioon oli täiesti pingevaba ja sain väga loomulikud ja mõnusad pildid. Lisaks fotod tulid kätte juba järgmisel päeval.”

ARMAS ELO 

Saime Helge käest väga-väga toredad perepildid. Helge on armas, täpne ja kiire oma töös. Tema tehtud pildid on ilusad ja kvaliteetsed.

Soovitan väga!

ARMAS BETTY

“Helgega pildistamine kulges nii mõnusalt ja stressivabalt. Helge juhendas ning aitas leida ilusaid poose.

Olen lõpptulemusega ülimalt rahul, nii siirad ja ilusad pildid!”

KIRJUTA MULLE!

Kaldefoto@gmail.com

+372 58374004

Facebook – Kaldefoto

Instagram – Kaldefoto

%d bloggers like this: